managing@cad-camtech.cz

 

phone: +420 776 151 592

 

skype: tekscan.cz

Zásady ochrany osobních údajů

 

Poslední aktualizace: Květen 15, 2018

 

Věnujte prosím chvilku pozornost zásadám ochrany soukromí pro tyto webové stránky, které vlastní a provozuje společnost CAD & CAM Technologies s.r.o. ("CAD & CAM Technologies s.r.o", "my", "nás", "naše"). Naše zásady ochrany osobních údajů jsou navrženy tak, aby vám pomohly pochopit, jak shromažďujeme a používáme informace, které nám poskytnete, a abychom vám pomohli s rozhodováním při používání našich webových stránek.

 

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s podmínkami uvedených zásad ochrany osobních údajů a souhlasíte s nimi, zásady, které jsou zahrnuty s odkazem na Podmínky Použití webových stran společnosti CAD & CAM Technologies s.r.o.

 

Co jsou osobní údaje?

Osobní informace jsou informace, které mohou být spojeny s konkrétní osobou a mohly by být použity k identifikaci konkrétní osoby. Osobní údaje nezahrnují informace, které byly anonymní nebo agregované, takže je nelze dále používat, ať už v kombinaci s jinými informacemi nebo jiným způsobem, k identifikaci konkrétní osoby.

 

Jaké osobní údaje shromažďujeme?

Shromažďujeme od Vás osobní údaje, když se zaregistrujete na našich webových stránkách, podáváte objednávku, přihlásíte se k odběru informačního bulletinu, odpovíte na náš průzkum nebo vyplníte náš formulář. Při objednávání nebo registraci na našich webových stránkách můžete být požádáni o zadání vašeho jména, e-mailové adresy, telefonního čísla nebo informací o kreditní kartě. Pokud se rozhodnete s námi komunikovat e-mailem, můžeme obsah vašich e-mailových zpráv uchovat spolu s vaší e-mailovou adresou a našimi odpověďmi na vás.

 

Na co používáme vaše osobní údaje? K čemu používáme vaše osobní údaje?

Osobní údaje používáme pro účely správy a rozšiřování našich obchodních aktivit, k poskytování zákaznického servisu (služeb) a k zpřístupnění dalších produktů a služeb našim zákazníkům a potenciálním zákazníkům. Veškeré osobní informace, které shromažďujeme od vás, mohou být použity jedním z následujících způsobů:

 • Personalizace vašich zkušeností: Vaše informace nám pomáhají lépe reagovat na vaše individuální potřeby.
 • K vylepšení našich webových stránek: Neustále se snažíme vylepšovat nabídku našich webových stránek na základě informací a zpětné vazby, které od vás obdržíme.
 • K zlepšení zákaznických služeb: Vaše informace nám pomáhají efektivněji reagovat na vaše požadavky zákaznického servisu a potřebné servisní podpory.
 • K uplatnění našich Podmínek Používaní:  Můžeme používat vaše osobní údaje k zabránění, odhalování a vyšetřování podvodů, narušení bezpečnosti, potenciálně zakázaných nebo nezákonných aktivit nebo jinak, abychom zajistili dodržování našich Smluvních Podmínek Používání webových stránek.
 • Pro zpracování transakcí: Vaše osobní údaje, ať již veřejné nebo soukromé, nebudou bez vašeho souhlasu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány žádné jiné společnosti z jakéhokoli důvodu jinak než výslovně za účelem dodání zakoupeného produktu nebo požadovanou službu, nebo pokud je v těchto Zásadách ochrany osobních údajů nebo v Podmínkách Použití stanoveno jinak.
 • K zasílání pravidelných e-mailů: e-mailová adresa, kterou zadáváte pro zpracování objednávek, může být použita k zasílání informací a aktualizací týkajících se vaší objednávky, kromě příjmu příležitostných firemních zpráv, aktualizací, souvisejících informací o produktech nebo službách a speciální nabídky, které si myslíme, že jsou pro vás užitečné a cenné. Můžete nás kdykoli upozornit, pokud si nepřejete tyto nabídky zaslat,  e-mailem na adresu support@cad-camtech.cz.

 

Jak chráníme vaše osobní údaje?

(My) Provádíme řadu bezpečnostních opatření k udržení bezpečnosti vašich osobních informací online při procházení, zadávání objednávek nebo zadávání, odesílání nebo přístupu k vašim osobním informacím. Nabízíme pouze použití zabezpečeného serveru. Všechny dodané citlivé / kreditní informace jsou přenášeny technologií Secure Socket Layer (SSL) a pak šifrovány do databáze poskytovatelů Platební brány pouze k tomu, aby byly přístupné těm, kteří mají oprávnění se zvláštními přístupovými právy k těmto systémům, a jsou povinni uchovávat informace důvěrné.

Vaše osobní údaje uchováváme tak dlouho, dokud je to nezbytné a důležité pro naše operace. Kromě toho uchováváme osobní údaje z uzavřených účtů, abychom dodržovali zákony, zabránili podvodům, řešili spory, řešili problémy, pomáhali při jakémkoli vyšetřování, prosazovali naše smluvní Podmínky Použití a podnikli další kroky povolené zákonem. Pokud již není nutné, abychom si uchovávali vaše osobní údaje, zlikvidujeme je bezpečně.

 

Zveřejňujeme osobní údaje externím stranám?

CAD CAM Technologie s.r.o. nikdy neprodává ani neprodává vaše osobní údaje.

Souhlasíte pouze s tím, že osobní informace můžeme sdílet s třetími stranami v případě těchto potřeb:

 • poskytnout vám web, který se rozhodnete používat, včetně zpracování plateb;
 • uplatňovat smluvní Podmínky Použití, které jsou k dispozici na našich webových stránkách;
 • dodržování zákonů a předpisů nebo reagování na soudní spory;
 • umožnit změnu vlastnictví společnosti CAD&CAM Technologie s.r.o. (včetně, ale nikoliv výlučně, akvizice nebo sloučení s jinou společností) a související převedení všech osobních údajů na nového vlastníka, přičemž v takovém případě budou všechny informace chráněny v souladu s touto Ochranou Osobních Údajů;
 • umožnit reklamní audity a analýzy;
 • umožnit nám zapojit třetí stranu k provádění tržních průzkumů, měření, anket vašich odborných zkušeností a používání našich webových stránek, produktů nebo služeb; a
 • umožnit určeným třetím stranám, aby vám pomohly s transakcemi, spory a jinými záležitostmi týkajícími se vašeho používání našich webových stránek, produktů nebo služeb.

 

Používá CAD&CAM Technologies s.r.o cookies?

NE

.

Nezveřejňujeme sledování (Do Not Track)

Můžeme sledovat uživatele v průběhu času a na webových stránkách třetích stran, abychom mohli poskytovat cílenou reklamu a neodpovídáme na signály DNT (Do Not Track). Můžeme také spolupracovat s třetími stranami, které používají technologie sledování na našich webových stránkách, abychom shromažďovali informace o vašich online aktivitách v průběhu času a na různých webech, když používáte naše webové stránky.

 

Odkazy třetích stran

(My) Příležitostně můžeme podle našeho uvážení zahrnout nebo nabídnout na našich webových stránkách produkty nebo služby třetích stran. Tyto webové stránky třetích stran mají samostatné a nezávislé zásady ochrany osobních údajů. Proto nemáme odpovědnost za obsah a činnosti těchto propojených webových stránek. Nicméně se snažíme chránit integritu našich webových stránek a vítáme jakoukoli zpětnou vazbu o těchto stránkách.

 

Webové stránky sociálních médií

Můžeme vám umožnit sdílet informace s webovými stránkami sociálních médií třetích stran nebo používat webové stránky sociálních médií nebo jiné webové stránky k vytvoření nebo připojení k vašemu účtu. Tyto webové stránky sociálních médií nám mohou poskytnout přístup k určitým osobním údajům, které jsou jim uloženy (např. Zobrazovaný obsah a informace o reklamách v rámci obsahu, který vám byl zobrazen, nebo jste mohli kliknout, atd.) Z vaší interakce s online službami. Vy kontrolujete osobní údaje, které nám umožňují přístup prostřednictvím nastavení ochrany osobních údajů na těchto webových stránkách třetích stran a oprávnění, která nám poskytnete, když nám udělíte přístup. Tím, že přidružíte účet vedený třetí stranou s vaším účtem s účtem CAD & CAM Technologies s.r.o., a autorizujete naší společnost k přístupu k těmto informacím, souhlasíte s tím, že společnost CAD & CAM Technologies s.r.o, může shromažďovat, používat a ukládat informace poskytované těmito webovými stránkami v souladu s těmito Zásadami ochrany osobních údajů.

 

IP Addresy

Každý počítač připojený k Internetu dostane sadu čísel, která slouží jako "Internetový protokol" nebo IP adresa tohoto počítače. Když otevřete libovolnou stránku z naší webové stránky, naše webové servery automaticky rozpoznají a zaznamenávají vaši IP adresu. Adresa IP neodhaluje žádné vaše osobní údaje než adresu IP, ze které jste měli přístup na našich webových stránkách. My můžeme použít adresy IP k analýze trendů, správě našich webových stránek, sledování vašeho pohybu a shromažďování širokých demografických informací pro souhrnné využití.

 

Online zásady o ochraně soukromí dětí

Vědomě nezískáváme informace od lidí, o kterých je známo, že jsou mladší 18 let. Naše webové stránky, produkty a služby jsou zaměřeny na osoby, které jsou starší 18 let.

 

Pouze online "zásady ochrany osobních údajů"

Tyto zásady ochrany osobních údajů online se vztahují pouze na informace shromážděné prostřednictvím naší webové stránky a nikoliv na informace shromažďované offline.

 

Pravidla a Podmínky

Použitím našich webových stránek souhlasíte s tím, s dodržováním  našim Podmínky Použití

 

Váš Souhlas

Použitím našich webových stránek souhlasíte s Právní zásady ochrany osobních údajů naší společnosti.

 

Změny našich zásad ochrany osobních údajů

Pokud se rozhodneme změnit naše Zásady ochrany osobních údajů, tyto změny zveřejníme na této stránce a / nebo aktualizujeme datum změn Zásady ochrany osobních údajů výše.

 

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto zásad ochrany osobních údajů, můžete nás kontaktovat pomocí níže uvedených informací.

 

CAD&CAM Technologies s.r.o

Na Pankráci 995/5

140 00 Praha 4, Česká republika

Tel: +420 (776) 151592

Kontakt Email: support@cad-camtech.cz

Kontaktujte nás přes webovou stránku: www.cad-camtech.cz